Magyarország Airsoft Közössége
DOGTAG.HU
Belépés / Regisztráció




Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Belépés / Regisztráció
 
 

Játéknaptár

Piac ajánló

35.000 Ft
Debrecen

Legaktívabb játékosok az évben


Saldmofs
53 játék

Sziszi
51 játék

kondas94
40 játék
4.
tadam 32 játék
5.
Robi 30 játék
6.
Roxyboo 25 játék
7.
milcsu 24 játék
8.
Jabeee 19 játék
9.
Dudu 18 játék
10.
Heimdall 18 játék

Csapat ajánló

Taktaharkány

Fórum

Hopup probléma

2016.11.17. 16:57
Hali!Bocs ha off a dolog!Volna egy H&K mp7 a1 swat "fegyverem" és szeretnék benne hopup gumit cserélni!Nézegettem oldalakat, de sehol nincs gumi hozzá.Esetleg valakinek nem volna egy a szekrény alján?Vagy nem tud valaki egy oldalt(Linket is kérnék) ahol kapni lehet? Mindenféle megoldást meghallgatok.Szeretném működésre bírni mert nagyon tetszik a fegyver.Köszi előre is!;)

bendikpeter
 

 
© 2015 - 2026 powered by TRONIX webdesign